Karmę B-ci Chart dostarczamy głównie na zasadzie miesięcznego abonamentu z cotygodniową dostawą do domu, zawsze w czwartki. Realizację dostaw rozpoczynamy od najbliższego czwartku następującego po dniu złożenia zamówienia. Prosimy o składanie zamówień na 3 dni wcześniej  – podyktowane jest to cyklem produkcyjnym karmy.

  • Przy składaniu zamówienia poprosimy o odpowiedzi na kilka podstawowych pytań dotyczących psa: wiek, waga i aktywność. Poprosimy Cię również o pozostawienie numeru telefonu i adresu mailowego, które ułatwią kontakt i terminowość dostaw.
  • Abonament miesięczny obejmuje cztery tygodnie. Jednorazowa opłata dotyczy zakupu 28 dziennych porcji.
  • Jeśli po pierwszym miesiącu korzystania z abonamentu B-ci Chart zaobserwujesz nadmierny wzrost lub spadek masy ciała psa i zdecydujesz się dokonać zmiany planu żywieniowego,  poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia na kolejny miesiąc – wspólnie ustalimy najlepszą dietę dla Twojego czworonoga.

Abonament tygodniowy i pakiety próbne

Jeśli chcesz najpierw sprawdzić, czy Twój pies polubi naszą karmę i dobrze będzie ją tolerował możesz zamówić jeden z pakietów próbnych lub abonament tygodniowy.