Do produkcji naszej karmy stosujemy jedynie składniki które mają jakość produktów spożywczych bez dodatków odpadów czy sztucznych wypełniaczy. Wszystkie składniki podlegają surowej kontroli jakości, a karma powstaje pod nadzorem weterynaryjnym. Cały proces obywa się w specjalistycznym zakładzie. Nie stosujemy żadnych sztucznych substancji konserwujących lub wpływających na smak, zapach czy kolor karmy.

Mięso (30%)
Mięso wołowe zawarte w naszej karmie to pełnowartościowe, spożywcze mięso – nie jest zbyt tłuste, lecz lekko ścięgniste, dlatego idealnie pasuje do psiej diety.

Podroby (25%)
Podroby wołowe, które uzupełniają mięsną bazę to głównie serca, żwacze oraz gardziele, które zaliczane są do mięsa mięśniowego. Nie używamy mięsa z wątroby, ze względu na znaczne zanieczyszczenie tego mięsa szkodliwymi pierwiastkami.

Ryż (30%)
Ryż zawarty w naszej karmie to spożywczy ryż długoziarnisty, najłatwiej i najlepiej przyswajalne przez psy źródło węglowodanów.  Ryż gotujemy w bulionie mięsno-warzywnym, by smak i zapach były jak najbardziej atrakcyjne dla psów.

Warzywa (13%)
Stosujemy jedynie polskie warzywa pierwszego gatunku, przeznaczone na rynek spożywczy. Dbamy o to by Twój pies otrzymywał różne rodzaje warzyw.  Są to m.in. marchewka, pietruszka, buraki i włoszczyzna stosowane wymiennie.  Informację o warzywach, które zostały użyte w danej partii, można znaleźć na banderoli każdej porcji karmy.

Dodatki (2%)
W porcji karmy znajdują się dodatki bogate w Omega 3 – i 6 kwasy tłuszczowe wspomagające zdrową kondycję skóry i dodające sierści blasku. Są to wymiennie: siemię lniane i pestki słonecznika. Odpowiedni stempel na banderoli informuje o użytych w danej porcji dodatkach.

0% wypełniaczy
W naszych karmach nie stosujemy sztucznych wypełniaczy, ani trudno przyswajalnej pszenicy, kukurydzy czy sorgo. Nie stosujemy także żadnych sztucznych substancji konserwujących oraz wpływających na smak, zapach czy kolor karmy.